Střecha – druhý základ domu.

V duchu toho motta se oplatí věnovat jí pozornost a její provedení nechat na odbornících, kteří tu jsou od toho, aby zabránili problémům plynoucím z nekvalifikovaně provedených prací.

Jsme rodinná firma, ve Zlínském kraji působíme již více jak 20let a nabízíme kompletní služby v oblasti střech. Za tuto dlouhou jsme nasbíraly četné zkušenosti, které kombinujeme s moderními trendy v tesařství, klempířství a pokrývačství.

Snažíme si zakládat na osobním přístupu, kombinovat rodinnou atmosféru s profesionalitou a vytvářet si tak dlouhodobé přátelské vztahy a důvěru se svými novými i stávajícími zákazníky. 

Díky Vám neustále rosteme a můžeme se stále zdokonalovat, rozvíjet a poskytovat precizní a spolehlivé služby. Díky tomu od náš můžete očekávat nejen kvalitní produkty a služby, ale i ochotu naslouchat Vašim potřebám a poskytnout tak individuální řešení pro vaše potřeby. 

 

Naším cílem je předat zákazníkovi dobře odvedenou práci. Na jeho spokojenosti se podílí i komplexnost nabízených služeb, proto jsme schopni Vám poskytnout odborné poradenství a cenovou nabídku zdarma, zajistit materiál a realizaci střechy se vším, co k ní patří.